negativní dopady kryolipolýzy

Datum: 29.11.2012 | Vložil: Katka

Pro kryolipolýzu jsem se rozhodla, když jsem nebyla spokojená s tukem na bocích. Při té příležitosti jsem koupila poukaz na 10 ošetření a nakonec se rozhodla "poradit" si i s malým kouskem tuku na břiše. Nikdy jsem neměla tlusté břicho, ale řekla jsem si: "když už, tak už". Po 6ti ošetření stehen se stalo akorát to, že se mi obdélník hlavice kryopřístroje "otiskl" do kůže a nepatrné množství tuku zmizelo. Bohužel tvar obdélníku mi na stehnech zůstal a povrch kůže je teď deformovaný. Hůř mi dopadl malý špíček na břiše, nejspíš došlo k uvolnění nějakého tuku, ale bohužel s tím i kůže, která byla do té doby naprosto pružná. Teď mám opticky místo jednoho špíčku 3, levá půlka břicha je vypouklejší než pravá a z kůže mi vznikl převis. Když viděla moje břicho fyzioterapeutka, ptala se mě kolik mám dětí. Protože kůže na mém břiše vypadá přesně jako poporodní vak... Je mi 33, na svých 160cm vážím 64 kilo a žádné děti ještě nemám. Líbila se mi reklama na "zhubněte do plavek" a teď jsem zralá na plastiku. Uplynuly 3 měsíce a stav je stále stejný i po usilovném pravidelném cvičení (denně min. 45 minut). Přihlásila jsem se i k výživové poradkyni a snažím se skutečně zdravě jíst a dostat se do kondice. Nic z toho ovšem na následky kryolipolýzy neúčinkuje. Když si čtu ty víceméně pozitivní reakce, nechápu, co je se mnou špatně. V salónu mi na to řekli, že už jsem to tak musela mít před ošetřením. Nevím s kým byste se měli poradit, než na sobě necháte experimentovat kosmetičky.

Přidat nový příspěvek